BALDININI OFERTA WSPÓŁPRACY

 

Firma Baldinini swoją działalność rozpoczęła w 1910 roku w San Mauro Pascoli na włoskim wybrzeżu Adriatyku. Rodzina Baldinini otworzyła otworzyła zakład szewski oraz sklep i w ciągu kilku lat stała się kwitnąca małą firmą produkującą stylowe obuwie. Dwa następne pokolenia rozprzestrzeniły ja na całe Włochy, a w 1970 roku pałeczkę przejął Gimmi Baldinini i wyprowadził markę na cały świat.


Buty Baldinini to zawsze ponadczasowe projekty, małe dzieła sztuki, które nigdy nie wyjdą z mody.


Urzekają przede wszystkim najwyższej jakości skórą oraz ręcznymi wykończeniami. Są to oryginalne, ale oparte na klasyce projekty. Buty są zgrabne, smukłe, o zdecydowanej linii, eleganckie i idealnie dopasowane. Marka Baldinini oddaje nastroje mody wczoraj i dziś. Wszystko, co jest innowacyjne, modne, awangardowe idzie z duchem czasu i zmieniającymi się gustami coraz bardziej wymagających klientów. 


Obecnie marka posiada kilkadziesiąt salonów na świecie, m.in. We Włoszech, Rosji, Chinach, Czechach, Francji, Bułgarii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, USA oraz 5 monobrandowych salonów w Polsce . 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, pragniemy zaoferować Państwu indywidualny system franczyzowy polegający na prowadzeniu działalności gospodarczej, przy jednoczesnym wykorzystaniu standardów odwzorowywanych przez współpracujące ze sobą podmioty gospodarcze. 


Franczyza marki Baldinini to koncept sprzedaży oparty przede wszystkim na ścisłej i ciągłej współpracy pomiędzy indywidualnym przedsiebiorcą, a firmą Baldinini. 


Wsparcie dla franczyzobiorcy to przede wszystkim pełny asortyment towarowy, pomoc i doradztwo przy wyborze kolekcji czy lokalizacji, stałe zaplecze produktowe oraz efektywna rotacja towaru.


Jeśli są Państwo zainteresowani podjęciem współpracy na zasadzie franczyzy z luksusową marką taką jak Baldinini na zasadzie monobrandu lub multibrandu zapraszamy do kontaktu. My jako doświadczony kontrahent zdobywającym sukcesy w branży, podzielimy się doświadczeniem i udzielimy Państwu stosownego wsparcia.

 

Karolina Pawlik-Piec, Tomasz Piec oficjalny agent Baldinini w Polsce

 

telefon: +48 534 777 875

 

Salon Baldinini Katowice

 

telefon: +48 32 605 06 75

e-mail: baldinini.silesia@gmail.com

sklep internetowy: https://baldinini.katowice.pl